İnan Kıraç, Ünal Aysal'ı Tekrar Başkan Yapmak İstiyor

 Galatasaray’da İnan Kıraç  Ünal Aysal’ın tekrar başkan adayı yapmak istiyor. Camiada ‘derin Galatasaray’ olarak bilinen Kıraç, Ünal Aysal’la bir araya gelip ‘’Aday ol, her türlü desteği veririm’’ dedi. Aysal’ın ‘’Eğer camiadan gerekli desteği görürsem olabilir diye konuştuğu öğrenildi..

Çok derin Aysal planı! Galatasaray'da 23 Mayıs'ta ayında düzenlenecek Genel Kurul öncesi tansiyon yükseliyor... Duygun Yarsuvat'ın kesinlikle katılmayacağı seçim öncesinde birçok kişinin ismi başkanlık için geçiyor... Kulislerde oldukça ses getiren bir iddiaya göre ise olaylı bir şekilde görevinden ayrılan eski başkan Ünal Aysal adaylığa hazırlanıyor. Aysal'ın bu sürpriz hamlesinin arkasında ise camia içinde 'Derin Galatasaray' olarak bilinen İnan Kıraç bulunuyor... Kıraç'ın geçtiğimiz günlerde Ünal Aysal'la bir araya gelerek, "Eğer aday olursan her türlü desteği veririm. Yarım kalan işlerin var ve bunları tamamlaman gerekiyor" ifadesini kullandığı belirlendi. Başkanlık koltuğundan çok kırgın bir şekilde kalkan Aysal'ın ise, "Yapılanları kabul edemiyorum ve çok üzülüyorum. Muhalefet düzelirse ve gerekli desteği görürsem yeniden aday olabilirim" dediği belirlendi.
 
MALİ GENEL KURUL KİLİT NOKTA OLACAK

Ünal Aysal'ın karar sürecinde kilit noklardan birisinin de Mali Genel Kurul olduğu belirtiliyor... Aysal'ın kendi döneminin ayrı bir şekilde ibraya sunulacağı genel kurulda oluşacak havayı kokladıktan sonra adaylık için son kararını vereceği konuşuluyor. Ünal Aysal'ın mart ayında yapılacak Mali Genel Kurul'a kadar, 41 milyon liralık bütçe açığı gerekse basketbola sponsor olup kulübe maddi olarak yardım yaparak üyelerin karşısına güçlü çıkması bekleniyor.
 
ÖZBEK VE YASAMAN DA HAZIRLIK YAPIYOR

Öte yandan mevcut yönetim içinden Dursun Özbek ve Hamdi Yasaman'ın aday olabilmek için kulis çalışmaları yürüttüğü öğrenildi. Bu iki ismin de tıpkı Ünal Aysal gibi camianın desteğini gözlemlediği öğrenildi. Mayıs sonrası olmayacağı kesin bir dille açıklayan Başkan Duygun Yarsuvat'ın seçim öncesinde yönetiminden hangi isme destek vereceği de merak konusu. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
sedat yılmaz 1 yıl önce

Sayın başbakanımız R.Tayip erdoğan bir büyük liderdir. Turkiyenin deyil dünyanın. Lider olaçak adamıdır. Kendisine ALAH bir büyük güç sağlığı beden sağlığı ve beyin sağlığı versin.dua ve desteyimiz kedisine hep dayim,dir.

Misafir Avatar
çetin 1 yıl önce

cumhuriyet tarihinden bu yana ilk defa bir başbakan geldi dış güçlere dik durdu ve eğilmedi

Misafir Avatar
yunus 1 yıl önce

Ne oldu zorunami gitti

Misafir Avatar
mehmet kara 1 yıl önce

Böyle bir başbakan bi daha zor gelir arkadaşlar allah ona uzun ömürler versin

Misafir Avatar
mehmet kara 1 yıl önce

Böyle bir başbakan bi daha zor gelir arkadaşlar allah ona uzun ömürler versin

Misafir Avatar
Nihat TUTKUN 1 yıl önce

Halka en iyi olana mevlam yardım eylesin. AK partiyi destekleyelim. Bence diğer ufak partiler bu ortamda ak parti lehine cekilmeliler.

Misafir Avatar
ismail 1 yıl önce

Bu anket baştan aşağı yalan bekleyin nisanbir şakası gibi bir sonuç olacak bu millet gemiciklere delik açacak illede MHP

Misafir Avatar
Mfk 1 yıl önce

Rabbim yar ve yardımcısı olsun.başbakanımıza sonsuz destek