Hrant Dink 8. yılın da anıldı

 Agost Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink ölümünün 8. Yılın da taksim de 500 kişilik grupların katılımı ile anıldı.sloganlar atarak Hrant Dink ‘i ölümünün 8. Yılın da da yalnız bırakmayan eylemciler tTaksim de başlayan yürüyüşle Galatasaray Meydanına kadar yürüdüler.

 Ölümünün 8. yıldönümünde Hrant Dink’i anmak isteyen yaklaşık 500 kişi, Taksim Fransız Konsolosluğu önünde toplandı. Ellerinde “Hepimiz Hrant’ız, Hepimiz Ermeniyiz” yazılı dövizler taşıyan grup, “1915’ten Hrant’a soykırım sürüyor” yazılı pankartın arkasında toplanarak bir süre slogan attı.

 Ardından grup Galatasaray Meydanı’na doğru yürüyüşe geçti. Sloganlar atarak Galatasaray’a yürüyen grup ardından burada Ermenice ve Türkçe olarak basın açıklaması yaptı.
Basın açıklamasının ardından grup dağılacağı sırada bir otomobilin grubun arasına dalması nedeniyle gerginlik yaşandı. Gerginlik büyümeden önlendi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
aslan.aktı. 1 yıl önce

İnadına.aK.ak.ak.aK.ak.parti.

Misafir Avatar
S. Karakas ELAZIG ALMANIYA 1 yıl önce

SAYIN BASBAKANIM YUREkDEN KUTLARIM

Misafir Avatar
Bülent Dönmez 1 yıl önce

Burda daha soyunu sopunu bilmeyenler var daha Tarihinden haberi olmayan cahiller Osmanli kim Türk Milleti kim daha onu bile bir birbirine karistiriyorsunuz Türklük incilde bile gecer daha Osmanli yokken Ey Yüce Rabbim sen kimlerin ellerine düsürdün her karisi Sehit kaniyla yuvrulmus bu Vatani yezide tayibe tapdiklari kadar sana Kulluk Etmezler Yüce Rabbim yezid üc cocuk yapin der yapar y bu yezidin askerleri sana sirk kosarlar verende sensin alanda Rabbim

Misafir Avatar
Merve Ceylan 1 yıl önce

Tayyip gibisi varmiiiiiii....??????
Adam türkiyeyi borctan kurtardi Imf nin borcunu kapatti üstüne imf ye borc veriyor!! Dünyada ekonomik krizinden kurtardi 450 miliar gelir yapti.....
Hastaneler adalet saraylari üniversiteler oto yollari otobanlar hizli trenler havalimanlari tüneller yapti!!!!
KKTC Ye dünyanin en büyük ve ilk projesini gerceklestirdi insanlara icme suyu sulama suyu yolluyor denizin en derin sularindan!!!!!!!
Türk hava yollari en cok ülkeye ucan hava yollari secildi, turistlikte bir numara oldu, müslüman ülkelerinden 100 yil önde, hastane sorunlarini kaldirdi, TIP da herkez türkiYeye geliyor tedavi icin!!!!!!!! Misiri, filistini suriyeyi savundu!!!! Suriyeli savas kacaklarini aliyor!!!!! Türkiyede 1000000000 insan ilk defa ucaga bindi!!!!!!!! Hizli trenle 2 saate heryere ulasabilirsiniz!!!!!!! Ucak biletleri otobüs biletlerinden farki yok!!!! Otel komforunda yurtlar insaat ettiii!!!!!
Herkezin ev sahibi olmasi icin imkaan sagladi!!!!! Tokileri kurarak kücük sehirler edindi, herkezin bir aile doktoru var, hastane ayrimciligi yok!!!!!
Siz bilmezsiniz eskiden 20 kisi 8 kisilik dolmusa binip iki saat yol gitmesinin cilesini!!!!! Simdi sikisan metrobüsle 4 dakikada evinde!!!!
Siz konusmaya devam edinnn!!!!
12 yildir iktidardayizzzz!!!! Tayyipten önce kac kisi türkiye iktidardaydi ama hic birisi tayyipin 12 yilda yaptigini 100 yilda yapamadiiiiii...!!!!!!!!
Oy oranlarimiz arttiiii ve artacakkkkk!!!!
Bundan kuskunuz olmasin tayyip herzaman icin bir numara.... Türkiye uyandi ama siz uyanamamissiniz yazik....

Misafir Avatar
arslan parcasi 1 yıl önce

illadeee tayib baba sonuna kadar yanindayiz

Misafir Avatar
Bülent Dönmez 1 yıl önce

Hepinize sunu söylüyorum önce Istiklal Marsini kaldirip sonra Kendisine anket yapip Reklamlara sunan insandan bahsediyorsunuz.Birincisi Müslümanliktan bahsediyorsunuz sizin amaciniz belli Türkiyeyi Arap ülkelerine cevirmek sizin icin Türklük yok ama sunu unutmayin Türklük bedenimiz Islamsa Ruhumuz burasi Türkiye Türklerindir sizin amaciniz belli Dinimizi kullanarak Milletin aklini celiyorsunuz sizin soyunuz zamanindada Hz.Hüseyinime yaptiginiz gibi O yüzden Tayibin de Yezidden bir farki yok b Bayragin Altinda yasan bu Topraklarda yasan Kürdü, Lazi ,Cetkezi,Alevisi hepsi Türkdür Türk kalacal beyenmeye defolum gidecek ama sizler maddiyat icin Vatani Milleti satanlardansiniz , burda bille konusmalarinizdan bile belli birkisi icin bedua edenleriniz bile var siz Müslüman olacaksiniz öylemi yezidin askerleri

Misafir Avatar
serife 1 yıl önce

Tabiki tayip kazanacak tum insanligin lideri o basimizin lideri kapali olarak gurur duyuyorum bir hemsire olarak rahat calisiyorum Allah basimizdan eksik etmesin

Misafir Avatar
serife 1 yıl önce

Tabiki tayip kazanacak tum insanligin lideri o basimizin lideri kapali olarak gurur duyuyorum bir hemsire olarak rahat calisiyorum Allah basimizdan eksik etmesin