Erzincan Valisinin Denetimleri Devam Ediyor!

 5 ay önce Erzincan’da göreve başlayan Süleyman Kahraman, zaman zaman yaptığı denetimlere bir yenisini daha ekledi. Vali Kahraman, kış sporları merkezindeki bazı şikayetleri yerinde görmek amacı ile tebdili kıyafet ile denetime çıktı.

Paltosunu üzerine giyen, bere ve gözlük takan Kahraman, ağzında sakız ile çıktığı denetimde vatandaşlar ile konuşarak sorunları dinledi. Sıraya girerek gondol ve telesiyeje binen, fiyatlar konusunda vatandaşlar ile konuşan Vali Kahraman, görüştüğü kişilere bazen kendisini turist, bazen de başka bir ilden toplantı için gelen emniyet müdürü olarak tanıttı.

Genellikle vatandaşların şikayetlerini soran ve fiyatların pahalı olup olmadığını araştıran Süleyman Kahraman, tanınmamak için de ara sıra yüzünü gizledi. Kahraman, konuşmanın sonunda beresini ve gözlüğünü çıkartarak kendisini tanıtınca vatandaşlar kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Bazılar ise Vali Kahraman ile selfie çekerek bu anı ölümsüzleştirdi.

’DENETİMLER SÜRECEK’

Vali Süleyman Kahraman Ergan Dağı’nın çok önemli bir kayak merkezi olduğunu belirterek şunları söyledi: "Buraya gözümüz gibi bakmamız gerekiyor. Ben burası ile ilgili bazı şikayetler ve serzenişler oldu. Bunun giderilmesi konusunda yetkililere talimat verdim. Buna rağmen şikayetler devam edince, kendim yerinde incelemeyi uygun gördüm ve bu şekilde tebdili kıyafetle incelemek istedim. İncelemeden olumlu sonuçlar çıkardım. Vatandaşların şikayetlerini dinledim, fiyat konusu dışında pek bir şikayet yok. Denetimlerimiz, gerektiği zaman hangi kurum olursa olsun devam edecek. Haberli denetim de olacak ama, sonuç almadığımız taktirde bu denetimler sürecek."
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
nasip alev 1 yıl önce

akp 1 olacak inshallah

Misafir Avatar
ayhan aras 1 yıl önce

Bu oranlar savsata akp bitti ayakkabi kutularina kapatildi yaşasın Mhp yaşasin Türkiye

Misafir Avatar
Üzeyir bayram 1 yıl önce

Allah basimizdan eksik etmesin baş bakanimizi

Misafir Avatar
AKP.. 1 yıl önce

Ey türk uyan derim...Savundugun insanların devleti düşürdükleri halleri gözardı edipte hala iki kelimeyi bir araya getiremeyen lafla peynir gemisi yürütmek deyimine bile vakıf olamamış bi takim insanlarin peşinden gitmek resmen bagnazliktir.Bugünün hakkını verenin hakkını vermemek vatana ihanettir.Herkesin doğru yolu görmesi ve şanlı ecdadini hatırlayıp kendine dönmesi dileğiyle.Sayın başbakanimiz, uzun adam
ölümüne seninleyiz...( RTE )

Misafir Avatar
ender yılmaz 1 yıl önce

akp

Misafir Avatar
uğur 1 yıl önce

2001dönemin de ülke ne halde idi biliyorsanız sorun yok

Misafir Avatar
ismail k 1 yıl önce

sarı gülün yolsuzlugunu ortaya sıkartan chp şimdi istanbuda aday

Misafir Avatar
erdem tas 1 yıl önce

uygurlari katleden cinlilerle fuze anlasmasi yapan bir insan muslumanliktan bahseder siz yorumcular da yersiniz. hirsiza oy vermenize sasmadim